Opkomsten

Scouting

 

 

 

 

 

Hieronder vind je het jaaroverzicht van de Scout opkomsten. De meeste opkomsten beginnen om 14:00 in het bos en hoef je niks voor mee te brengen. Voor andere afwijkende tijden, plaatsen en spullen hopen we je tijdig in te lichten.

 

LET OP : Onderstaande planning kan wegens weersomstandigheden of andere redenen altijd door de
                  leiding aangepast worden.

 

 

11 september           Spetterende Raft Race

18 september           Kokkerellen

25 september           Paralympics

  2 oktober                Pionieren

  9 oktober                Fietstocht met posten

16 oktober                JOTA + Het Grote Communicatie Spel

23+24 oktober          Weekendkamp

30 oktober                Openingskampvuur + Playbackshow

  6 november            Dropping

13 november            Overvliegen

20 november            Zwembad

27 november            Bosonderhoud

  4 december            Sint Search

11 december            Zoop middag

18 december            Gekostumeerd Kerstgourmet

         8 januari                 Nieuwjaarszwerftocht

       15 januari                 Schaatsen

       22 januari                 Arabische Middag

       29 januari                 Beestachtige avond

         5 februari                Voorbereiding + Carnaval

       12 februari                Inter City spel

       19 februari                Sporthal

       26 februari                Fossielen / Dinodag

         5 maart                   Kazematten Olst

       12 maart                   Wacky Winkelwagen Race

       19 maart                   Nationale Scoutingdag / Etalage Spel

       26 maart                   Pasen / Klussen / Geen opkomst

         2 april                     Steengroeve

   9+10 april                     Weekendkamp aan zee

       16 april                     Apekooi

       23 april                     Geen opkomst

       30 april                     Oranjemarkt

         7 mei                      Levend Stratego

       14 mei                      Taak voor een knaak (10:00 Openluchtheater)

       21 mei                      Survival

       28 mei                      Installatie

     4+5 juni                      Kanokamp (7:30 in het Slingebos)

       11 juni                      Districtsdag (10:00 in het Slingebos)

       18 juni                      Romeinse dag (Xanten) (9:30 in het Slingebos)

       25 juni                      Zomerkampvoorbereiding

         2 juli                       Carribean Party

 

Opkomsten seizoen 2003-2004

Opkomsten seizoen 2002-2003

 

 

Terug naar hoofdmenu